| Brenndauer | 27 s |
| CE-Nummer | 2768-F2-0042/2020 |
| Fächerung | I, Z |
| Gewicht je VE | 11,6 kg |
| Kaliber | 25 mm |
| Klasse | 1.3G |
| NEM | 494,9 g |
| Schusszahl | 33 |
| Verpackungseinheit | 1 |
Fireevent - Colorful Emotions - 25 Shots - 30mm 500gr
€37.20 Oorspronkelijke prijs was: €37.20.€31.00Huidige prijs is: €31.00. Inc. BTW / Inkl. Mwst
Iskra - Potok 16 Shots - 18mm
€5.50 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Iskra – Zaplon 33 Shots
€48.75 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Uitverkocht
Artikelnummer:
IC25-33-1
Categorieën: Alle Producten, Compounds, Iskra
Tags: 33 schuss, 33 shots, Argento, Compound, Compounds, F-2, Feuerwerk, Feuerwerksbatterien, Funke, Iskra, Vuurwerk, XXL Feuerwerk, XXL Vuurwerk
Beschrijving
Heb je deze al gezien?
Iskra – Gigant 1 – 7 Shots – 20mm
Iskra – Untamed Warrior 24 Shots – 20/25mm
€29.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst