| Brenndauer | 43 s |
| CE-Nummer | 2768-F2-0033/2021 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 12,7 kg |
| Kaliber | 25 mm |
| Klasse | 1.3G |
| NEM | 998,4 g |
| Schusszahl | 64 |
| Verpackungseinheit | 1 |
Fireevent - Colorful Emotions - 25 Shots - 30mm 500gr
€37.20 Oorspronkelijke prijs was: €37.20.€31.00Huidige prijs is: €31.00. Inc. BTW / Inkl. Mwst
Iskra - Potok 16 Shots - 18mm
€5.50 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Iskra – Zapal 64 Shots
€103.75 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Uitverkocht
Artikelnummer:
IC25-64-2
Categorieën: Alle Producten, Compounds, Iskra
Tags: 64 schuss, 64 shots, Argento, Compound, Compounds, F-2, Feuerwerk, Feuerwerksbatterien, Funke, Iskra, Vuurwerk, XXL Feuerwerk, XXL Vuurwerk
Beschrijving
