| Brenndauer | 34 s |
| CE-Nummer | 2768-F2-0033/2020 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 14,5 kg |
| Kaliber | 30 mm |
| Klasse | 1.3G |
| NEM | 437 g |
| Schusszahl | 19 |
| Verpackungseinheit | 1 |
Magnum - Sydney Sunrise 25 shots
€35.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Funke China-Böller C (kurz)
€56.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Iskra – Widmo 2 – 19 Shots
€45.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Uitverkocht
Artikelnummer:
IC30-19-2
Categorieën: Alle Producten, Cakes, Iskra
Tags: 16 schuss, 16 shots, Argento, Compound, Compounds, F-2, Feuerwerk, Feuerwerksbatterien, Funke, Iskra, Vuurwerk, XXL Feuerwerk, XXL Vuurwerk
Beschrijving
