Gigant 3
€4.50 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Uitverkocht
Gigant 3
| Silberschweif-Aufstieg zu Silbercracker-Bukett |
| Datenblatt | |
| Brenndauer | 14 s |
| CE-Nummer | 2806-F2-000087 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 10 kg |
| Kaliber | 20 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 56 g |
| Schusszahl | 7 |
| Verpackungseinheit | 36/1 |

Je moet 18 jaar of ouder zijn om deze site te bezoeken.
Door je leeftijd heb je helaas geen toegang.