Blitz Rums – 16 Shot
| Datenblatt | |
| Brenndauer | 16 s |
| CE-Nummer | 2768-F2-0032/2020 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 13,5 kg |
| Kaliber | 18 mm |
| Klasse | 1.3G |
| NEM | 80 g |
| Schusszahl | 16 |
| Verpackungseinheit | 1 |
€11.50 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Uitverkocht
16shots in caliber 18mm with the following effect: Silver Tails to titanium Salute
| Datenblatt | |
| Brenndauer | 16 s |
| CE-Nummer | 2768-F2-0032/2020 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 13,5 kg |
| Kaliber | 18 mm |
| Klasse | 1.3G |
| NEM | 80 g |
| Schusszahl | 16 |
| Verpackungseinheit | 1 |
Je moet 18 jaar of ouder zijn om deze site te bezoeken.
Door je leeftijd heb je helaas geen toegang.