| DATENBLATT | |
| Brenndauer | 51 s |
| CE-Nummer | 2768-F2-0033/2021 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 17,5 kg |
| Kaliber | 21 mm |
| Klasse | 1.3G |
| NEM | 993 g |
| Schusszahl | 100 |
Triplex - Matrix 19 Shots
€26.25 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Iskra - Kameleon 40 Shots - 20/25/30mm
€33.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Iskra – Bersek
€95.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Uitverkocht
Artikelnummer:
IC21-100-2
Categorieën: Alle Producten, Compounds, Funke / Argento / Albert / Iskra, Iskra
Beschrijving
