Funke Screaming Chrysanthemum
- BESCHREIBUNG
100 Schuss Verbundfeuerwerk im Kaliber 24mm.
Rasant geschossene silberne Kreischwirbel-Aufstiege zu bunten Sternbuketts in Rot, Grün, Purpur, Gelb und Blau, immer kombiniert mit Silbercrackern und lautstarkem Zerleger.
⚠️ Veiligheid
Gebruik uitsluitend buitenshuis op een vlakke, stabiele ondergrond.
Minimale veiligheidsafstand: 25 meter.
Lees en volg altijd de veiligheidsinstructies op de verpakking.
Waarom bestellen bij Perfect Fireworks?
- Alleen het beste vuurwerk, zorgvuldig geselecteerd
- Regelmatige scherpe aanbiedingen
- Vaak de goedkoopste prijzen net over de grens in Duitsland
👉 Bij Perfect Fireworks koop je altijd vuurwerk van topkwaliteit. Ontdek ook onze spectaculaire compound vuurwerkboxen voor complete shows in één pakket, of bekijk onze kleurrijke siervuurwerk cakes via de volgende link: Alle Producten – Perfectfireworks.com
⚠️ Belangrijk: Dit product is in Nederland verboden.
Voor meer informatie en voorwaarden, raadpleeg het menu onder “Belangrijk – Nederlandse voorwaarden”.
| DATENBLATT | |
| Brenndauer | 40 s |
| CE-Nummer | 2768-F2-0033/2021 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 7,6 kg |
| Kaliber | 24 mm |
| Klasse | 1.3G |
| NEM | 1350 g |
| Schusszahl | 100 |
