Rauch Bombe 38 mm Rot
| Brenndauer | 60 s |
| CE-Nummer | 2768-T1-0004/2022 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 7,3 kg |
| Kaliber | 38 mm |
| Klasse | 1.4S |
| NEM | 47 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 5 |
€37.50 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Uitverkocht
Rauchbombe im Kaliber 38mm mit starker Rauchentwicklung in Rot. Brenndauer 60 Sekunden.
Verpackt in der 5er Schachtel, jedoch für den Einzelverkauf geeignet.
| Brenndauer | 60 s |
| CE-Nummer | 2768-T1-0004/2022 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 7,3 kg |
| Kaliber | 38 mm |
| Klasse | 1.4S |
| NEM | 47 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 5 |
Je moet 18 jaar of ouder zijn om deze site te bezoeken.
Door je leeftijd heb je helaas geen toegang.