Funke – Honey Badger
The Crazy Nastyass Honey Badger
| Brenndauer | / |
| CE-Nummer | 1008-P1-69256651 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 26 kg |
| Kaliber | 17 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 6 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 5 |
€6.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Uitverkocht
The Crazy Nastyass Honey Badger
| Brenndauer | / |
| CE-Nummer | 1008-P1-69256651 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 26 kg |
| Kaliber | 17 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 6 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 5 |

Je moet 18 jaar of ouder zijn om deze site te bezoeken.
Door je leeftijd heb je helaas geen toegang.