Geysir Kaliber C
| Brenndauer | |
| CE-Nummer | 1008-F2-69259752 |
| Fächerung | / |
| Gewicht je VE | 10 kg |
| Kaliber | 20 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 29 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 3 |
€7.50 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Uitverkocht
| Brenndauer | |
| CE-Nummer | 1008-F2-69259752 |
| Fächerung | / |
| Gewicht je VE | 10 kg |
| Kaliber | 20 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 29 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 3 |

Je moet 18 jaar of ouder zijn om deze site te bezoeken.
Door je leeftijd heb je helaas geen toegang.