Schallerzeuger in traditioneller chinesischer Bauart, in der Größe 480 ( 4“ x 9/16“).
| Datenblatt | |
| Brenndauer | / |
| CE-Nummer | 2768-P1-0003/2021 |
| Fächerung | / |
| Gewicht je VE | 25 Kg |
| Kaliber | 14,3 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 1,9 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 1 |
€75.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Uitverkocht
Schallerzeuger in traditioneller chinesischer Bauart, in der Größe 480 ( 4“ x 9/16“).
| Datenblatt | |
| Brenndauer | / |
| CE-Nummer | 2768-P1-0003/2021 |
| Fächerung | / |
| Gewicht je VE | 25 Kg |
| Kaliber | 14,3 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 1,9 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 1 |
Je moet 18 jaar of ouder zijn om deze site te bezoeken.
Door je leeftijd heb je helaas geen toegang.