Blumefontäne
| Brenndauer | 15 – 20 s |
| CE-Nummer | 2806 – F2 – 000729 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 11,4 kg |
| Kaliber | 16 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 15 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 4 |
€4.50 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Uitverkocht
| Brenndauer | 15 – 20 s |
| CE-Nummer | 2806 – F2 – 000729 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 11,4 kg |
| Kaliber | 16 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 15 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 4 |

Je moet 18 jaar of ouder zijn om deze site te bezoeken.
Door je leeftijd heb je helaas geen toegang.