Rapid Thunder 100 Shots
€40.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Uitverkocht
| Datenblatt | |
| Brenndauer | 10 s |
| CE-Nummer | 2768-F2-0032/2020 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 14,7 kg |
| Kaliber | 18 mm |
| Klasse | 1.3G |
| NEM | 500 g |
| Schusszahl | 100 |
| Verpackungseinheit | 4/1 |

Je moet 18 jaar of ouder zijn om deze site te bezoeken.
Door je leeftijd heb je helaas geen toegang.