Pretty in Pink Kartondeal 4 Stuk in 1 doos!
Beschreibung
| Datenblatt | |
| Brenndauer | 40 s |
| CE-Nummer | D/BAM-0842/24 |
| Fächerung | I,V,Fan |
| Gewicht je VE | 13,1 kg |
| Kaliber | 25 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 499,9 g |
| Schusszahl | 36 |
| Verpackungseinheit | 4 |
€140.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Uitverkocht
| Datenblatt | |
| Brenndauer | 40 s |
| CE-Nummer | D/BAM-0842/24 |
| Fächerung | I,V,Fan |
| Gewicht je VE | 13,1 kg |
| Kaliber | 25 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 499,9 g |
| Schusszahl | 36 |
| Verpackungseinheit | 4 |

Je moet 18 jaar of ouder zijn om deze site te bezoeken.
Door je leeftijd heb je helaas geen toegang.