Toont alle 13 resultatenGesorteerd op nieuwste
Argento – Shellrockets Cal. 38 mm
€21.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Aba – Goldfeder – 10 Stk.
Pyro Specials – Shellrockets Bombsquad 10 Stk.
€22.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Pyro Specials – Powerpack 6 Stk.
€14.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Nico – Fallschirm-Rakete – 10er-Rak-Btl.
€30.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Funke – Schreihals – 10 Stk.
€4.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Elegant Night
Effekte:
1.) Feuertöpfe aus Brokatgold und roten Blinkern zu rotem Leuchtspur-Aufstieg zu Brokatkronen mit roten Spitzen
2.) Feuertöpfe aus Brokatgold und grünen Blinkern zu grünem Leuchtspur-Aufstieg zu Brokatkronen mit grünen Spitzen
3.) Feuertöpfe aus Brokatgold mit blauen Sternen zu blauem Leuchspur-Aufstieg zu Brokatkronen mit blauen Spitzen
4.) Feuertöpfe aus Silbernen Sternen zu Silberschweifaufstieg zu Titan-Saluts
| Datenblatt | |
| Brenndauer | 36 s |
| CE-Nummer | 2806 - F2 - 001550 2806 - F2 - 002552 |
| Fächerung | Z, Fan |
| Gewicht je VE | 15 kg |
| Kaliber | 30 mm |
| Klasse | 1.3G |
| NEM | 2500 g |
| Schusszahl | 100 |
| Verpackungseinheit | 1/1 |
Riakeo – Mach one – 30mm
€36.50 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Nico – Rocket World 27er-Rak.-Btl.
€48.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Funke – Silberblitz Raketen 10st.
€8.80 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Nico – Arrows 9er-Rak.-Pack
€35.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Nico – Bang & Scream 11er-Rak-Btl.
€24.00 Inc. BTW / Inkl. Mwst
Nico – Legionär – 10er-Rak-Btl.
Vuurpijlen kopen
Wil je een knallende show in de lucht? Onze vuurpijlen zijn de perfecte keuze voor spectaculaire effecten boven elk feest of evenement. Van kleurrijke sterren tot fluitende effecten en harde knallen: met vuurpijlen breng je ieder moment tot leven.
Bij Perfect Fireworks vind je een breed assortiment vuurpijlen, geschikt voor particulieren en professionals. CE-gecertificeerd en veilig in gebruik, zodat je zorgeloos kunt genieten van verbluffende shows, van oud & nieuw tot grootschalige feesten.